Dnes je 24. únor 2024, svátek má Matěj
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Firmy Bytové domy Lužiny Přidat firmu zdarma
Bytové domy Lužiny
Bytové domy Lužiny nabízejí novou možnost pohodlného moderního bydlení v městské části Praha 13. Kromě bytů se díky výstavbě dvou domů vytvoří i pohodlnější kryté parkoviště pro návštěvníky OC Lužiny.
Udržitelnost a harmonii s okolním prostředím domy nabídnou díky svému zelenému konceptu – obvodové pláště domů doplní květníky se zelení, které spojují moderní nároky na bydlení ve městě a zároveň přírodu na dosah.

Vlastní byty v dispozicích od 1+kk do 3+kk nabídnou od roku 2026 vysoký standard – od nízké energetické náročnosti až po přípravu pro chytrou domácnost a předokenní rolety. Projekt ve spolupráci s architektonickým ateliérem Hlaváček & Partner je dotvořen reprezentativními společnými prostory. Bytové domy v těsné blízkosti stanice metra trasy B Lužiny a v dosahu Centrálního parku Stodůlky tak poskytnou od roku 2026 pohodlí výborné občanské vybavenosti i perfektní dopravní dostupnost. Tím přispějí k atraktivitě bydlení v městské části Prahy 13 a tak i k jejímu rozvoji.
Kontaktní údaje
Články
Bytové domy Lužiny - 23. 01. 2024
Obchodní centrum Lužiny bude díky dlouho připravovanému projektu doplněno o dva bytové domy, které kromě bytových jednotek přineso...
Reklama   •   Koupit reklamu