MŠ Ovčí Hájek

Adresa OVČÍ HÁJEK 2177, 15800 Praha 13
Web: https://www.msovcihajek.cz/
Naše mateřská škola se nachází v klidném prostředí Prahy 13, obklopena zelení. Sousedí s Prokopským údolím a Centrálním parkem. Výhodou je blízkost metra Nové Butovice a autobusové zastávky MHD. K naší MŠ patří prostorná přírodní zelení osázená zahrada, která svým terénem odpovídá zdravému tělesnému rozvoji dětí. Je vybavena kvalitními, dřevěnými hracími prvky. Interiér školy je moderně, nově zařízen a přizpůsoben věku dětí.

Dětem nabízíme domácí kuchyni a pravidelný pitný režim. Součástí denního jídelníčku je veliké množství ovoce a zeleniny. Pitný režim dodržujeme celý den a v letních měsících dětem nabízíme vodu s bylinkami (máta) z naší zahrady.

V průběhu roku jsou organizovány kulturní programy tématicky zaměřené. Navštěvujeme památky, divadla, muzea a jiná místa, která jsou inspirativní pro děti.

Nedílnou součástí naší MŠ je široká nabídka mimoškolních aktivit jako např. jóga pro děti, zdravé pískání, Inline kurz bruslení, zimní bruslení, angličtina, grafomotorika, kroužek nápravy řeči, sbor. Za podpory MČP13 se mohou děti pravidelně účastnit plaveckého výcviku.
Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image