Bad Boys Cars, autoservis v Motole, který Vás nepřesvědčí o svém jménu. Špatní kluci? Naopak!
Profilovka
20. 02. 2024.

Co jsme vyčetli z recenzí autoservisu BAD BOYS CARS, který najdete v Motole v ulici Za Opravnou? Recenze jsme vzali z Google Maps a zjistili jsme, že zdůrazňují tři hlavní přednosti tohoto servisu: profesionální přístup, rychlost a ochotu personálu a transparentnost a férovost v cenách a komunikaci. V servisu se také telefonicky můžete dohodnout na převozu auta do areálu i mimo otevírací dobu a zajistit tak opravu v co nejbližším termínu, který s Vámi "hodní/bad" chlapci telefonicky dohodnou. Vyzkoušejte to, objednat se dá i online!

Zákazníci opakovaně chválí zkušenosti a dovednosti personálu, který se o jejich vozidla stará. Recenzenti vyzdvihují kvalitu provedených prací, která je vždy na vysoké úrovni. Profesionální přístup se projevuje také ve vstřícné komunikaci s klienty, kdy personál ochotně vysvětlí provedené práce a odpoví na veškeré dotazy. 

Další předností je rychlost a ochota personálu. Recenzenti oceňují, že servis je schopen rychle a efektivně zvládnout opravy a údržbu vozidel. Dokonce i v případech, kdy klienti mají naléhavé potřeby, je personál ochoten najít řešení a poskytnout pomoc. 

Třetí důležitou předností autoservisu je transparentnost a férovost v cenách a komunikaci. Zákazníci si cení, že v autoservisu nedochází k přehnanému předražování prací nebo služeb. Naopak, ceny jsou považovány za rozumné a odpovídající kvalitě poskytovaných služeb. Kromě toho je personál transparentní ve své komunikaci ohledně provedených prací, nákladů a předpokládaných termínů dokončení. Tato otevřenost a férovost vytváří u zákazníků důvěru a pocit uspokojení z vykonaných prací.

Nevěříte? Vyzkoušejte!

Nezapomeňte při problémech s Vaším autem volat ve všední dny 8:00 - 18:00 servisáky z Motola - 608628628

https://www.badboyscar.cz/

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image