Mohylka přes monitor
Profilovka
01. 02. 2024.

V každém školním roce má ZŠ Mohylová vyhlášeny tři výukové online dny. Ve školním roce 2023/2024 proběhl první v listopadu 2023, druhý připadl na pátek 19. 1. 2024 a poslední online den žáky Mohylky čeká v dubnu tohoto roku. 

Druhý, lednový online den, nebyl už ani pro nejmladší žáky školy ničím novým. Již měli zkušenost s výukou přes počítač za pomoci aplikace MS Teams z listopadu, tudíž věděli, na co se připravit, nač si dát pozor a čeho se vyvarovat. V žádné ze tříd nenastaly závažnější komplikace, děti připojené z domova, ale i ty, které se připojily ze školy, vše bravurně zvládly a „placatou výuku“ si velmi užily.

Pozn. redakce: Do online dnů a jiných kombinovaných forem vzdělávání se pouští po COVIDU více škol, například MŠMT s NPI ČR také realizují pokusné ověřování "kombinovaného vzdělávání", které má připravit kvalitní podklady pro rozhodování MŠMT o tom, zda začlenit kombinovanou výuku, online dny a jiné formy uspořádání výuky v období plnění povinné školní docházky i pro běžnou situaci a připravit podklady pro případnou právní úpravu.

Převzato z portálu skolypraha13.cz

Ilustrační obrázek WIKIMEDIA COMMONS, licence CC, autor: Dahlfred

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image