Předplatné a vaše podpora portálu iPRAHA13
Profilovka
03. 01. 2024.

V tomto roce pro Vás chystáme několik novinek v rámci možností a služeb portálu iPRAHA13, který používá platformu INFIO. Jednou z nich bude také nasazení individuálního "předplatného" článků. Než se tak stane v novém kabátku, máme pro Vás možnost, jak si u nás předplatné za 49 Kč měsíčně právě teď zajistit jinou cestou.

Na portálu si zaregistrujete typ partnerství INDIVINDI. Toto předplatné/partnerství je určeno zejména pro fyzické osoby a individuální podporovatele. V objednávce na stránce zadáte počet měsíců, na který předplatné objednáváte. A zaplatíte kartou přímo online. Při platbě se budete muset přihlásit pod svým osobním účtem na portálu nebo si po příhlášení partnerství/předplatné objednáte jako organizace/firma (registrace profilu firmy/organizace je u nás ZDARMA pro každého). Pokud si objednáte předplatné minimálně na 3 měsíce (147 Kč) opravňuje Vás to také využívat dodatečné výhody partnerství. Automaticky získaná výhoda je zvýraznění libovolného inzerátu uživatele až na 90 dní (hodnota 90 Kč)

Objednáním předplatného získáváte také další jednu výhodu dle své volby z níže uvedených 3 možností (čerpat výhodu můžete 1x za čtvrtletí):

Partneři v režimu INDIVINDI získávají také další benefity:

  • možnost účastnit se jednoměsíční online diskuse a plánování činnosti portálu
  • přednostní doručení informací a výhod od partnerů portálu před jejich publikováním
  • právo na zveřejnění jedné fotografie a odkazu na zdroj dle výběru INDIVINDI podporovatele v článku "Naši podporovatelé a jejich svět", který je každý týden znovu zveřejněn v sekci PREMIUM a je viditelný na hlavní stránce webu 

Také nás můžete podpořit sbírkou na DONIO nebo nám můžete jednorázově koupit kafíčko. Portál iPRAHA13.CZ je provozován jako nezisková aktivita spolku ZASTANEM SE, umíme Vám také na vaše štědré dary vystavit darovací smlouvu, vše po individuální domluvě (774089047, redakce@ipraha13.cz).

Děkujeme všem čtenářům za podporu!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image