pokud byste se chtěli zúčastnit, uvolnila se tři místa na výlet do Bohumína.
Pojedeme 14.6. v 8:58 hod z Hlavního nádraží.
Do Bohumína dorazíme v 12:38 hod a mělo by na nás čekat teplé počasí s 24 °C.
Přidáte se?
Paní Aneta Ečeková Maršálová Vás zve na sobotní výlety po ČR, bezbariérovou vlakovou dopravou za krásami různých koutů ČR. Aktuální výlety:
14.6. Bohumín 27.6. Hranice na Moravě 19.7. Pardubice 16.8. Olomouc 23.8. Kolín
Většinou se bude z Prahy vyjíždět v 8 hod z Hlavního nádraží, návrat ve večerních hodinách opět na pražské Hlavní nádraží, případně na nádraží v Libni. Určeno pro seniory 65+ zejména z Prahy 13.
Počet míst je omezen, účast možná pouze po mnou předem potvrzené registraci na emailu aneta.marsal@seznam.cz
Cestovné tam i zpět hrazeno organizátorkou. Ostatní případné náklady výletu (vstupy, jídlo, jízdné po městě) je v režii účastníků.
Zaregistrovaným budou zaslány časy odjezdu/příjezdu.
Těším se na viděnou!
Ečeková Maršálová
0
Sdílejte
0
Sdílejte
Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.