Začněte se zábavnou formou cvičení v podobě pole dance v Pole Heaven!
Profilovka
13. 03. 2024.

Pole dance není jen sport, je to zážitek plný síly, flexibility a elegance pohybu. Jeho velkou výhodou je, že během tréninků posilujete s vlastní vahou a protahujete tělo rovnoměrně, to vše zábavnou formou, která vás bude neustále motivovat. Zároveň zažijete vzrušení a adrenalin při výuce nových triků, kde se například poprvé pověsíte hlavou dolů.

Ve studiu Pole Heaven vám nabízíme širokou škálu kurzů pro dospělé i juniory, od základních lekcí pro začátečníky až po pokročilé úrovně. Ať už jste úplný začátečník nebo zkušený tanečník, najdete u nás to pravé pro vás. Navíc žádné předchozí zkušenosti s tancem nebo akrobacií nejsou potřeba – stačí jen odhodlání a chuť objevovat nové věci. Mimo pole dance můžete navštěvovat i lekce akrobacie na závěsné obruči (aerial hoop), stretchingu, lekce zaměřené na výuku choreografie a další.

Naše nové kurzy pro začátečníky začínají v dubnu, a proto teď je ta správná chvíle se připojit! Navštivte naši webovou stránku a zjistěte si více o volných místech v kurzech: www.poleheaven.cz.

Nepropásněte možnost začít svou cestu k síle, flexibilitě a sebevědomí s pole dance v Pole Heaven! Navštivte nás na naší adrese v Praze 5, Vodní 7, nebo v Praze 4, Perlitová 31. Buďte součástí naší komunity a nechte se unést do světa pole dance!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image