3D tisk ve škole i jako zdroj nových pomůcek
Profilovka
21. 04. 2024.

V dubnu se na naší digipavlači zaměříme na velmi oblíbené téma a tím je 3D tisk ve škole i jako zdroj nových pomůcek. Máte ve škole 3D tiskárnu a zatím jste ji využili jen minimálně? My vám rádi ukážeme, jak jednoduše připravit virtuální pracovní plochu pro vaše žáky a jaký obrovský potenciál má 3D tisk pro výuku, a to nejen v matematice a informatice.

Chybí vám nějaká pomůcka do vašich výukových materiálů, ať už jde o fyziku, dějepis, matematiku, přírodopis či zeměpis? A co kdybychom vám řekli, že tato pomůcka může být během chvilky vytištěna na 3D tiskárně? Na naší akci se podíváme na širokou škálu šablon a hotových modelů, které lze přímo nahrát do 3D tiskárny a vytisknout. A pokud náhodou nenajdete přesně to, co hledáte, nevěšte hlavu! Naučíme vás, jak jednoduše navrhnout a vytisknout vlastní pomůcku přímo podle vašich potřeb.

Akce se uskuteční v pondělí 22. 4. 2024 od 15:00 do 17:00 v prostorách TIB na FZŠ Trávníčkova. Akce je zdarma a prosíme o přihlášení, ať víme s kým máme počítat.

PŘIHLÁŠKA

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image