Jarní stodůlecký kros
Profilovka
01. 04. 2024.

Také letos se uskuteční v obvyklém termínu druhé dubnové soboty Jarní stodůlecký kros (13. dubna, prezence 11:00 až 11:45) pořádaný oddílem Atletika Stodůlky. Čeká na vás členitý okruh o délce 9,6 km vedoucí téměř po všech koutech naší městské části. Vítězky a vítězové si stejně jako v předešlých ročnících odnesou hmotné ceny z pivovaru Prokopák. Potlesk, znamenitý čaj, a drobná sladkost však čekají i na Ty, kteří se místo závodění rozhodnou raději se kochat. Pojďte si 13.4. již pojedenácté společně užít pohodovou, jarní krosovou atmosféru.

Více info na https://www.behej.com/zavod/44752

Atletika Stodůlky

Oddíl Atletika Stodůlky působí na Praze 13 již od roku 1987. Do roku 2008 byli součástí Sokola Stodůlky, poté fungují samostatně nejprve pod názvem TJ Stodůlky Praha, od roku 2022 potom pod současným názvem Atletika Stodůlky. Za tu dobu se zde vytvořila široká členská základna čítající přes 380 atletů, která pokrývá věkové kategorie od nejmladší minipřípravky až po kategorie dospělých. V atletické přípravě, především pak v žákovských kategoriích, se vychází z všestranné sportovní činnosti. Ta je důležitým předpokladem nejen pro další atletický rozvoj, ale i pro vytváření obecně kladného vztahu k pohybu a ke sportu vůbec.

Po celý rok využívají atletický ovál FZŠ Otokara Chlupa s umělým povrchem a potřebným atletickým vybavením, který je neustále rozšiřován. 

Více info na https://www.atletikastodulky.cz/

Foto zdroj: https://www.behej.com/index.php/fotky/6647-jarni-stodulecky-kros, foto Jan Jaromír Horák

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image