První samoobslužné pietní místo pro zvířata – Memory Pet Point
Profilovka
27. 03. 2024.

Společnost Memory Servis s.r.o. představuje novou mezinárodní službu, která od února 2024 ještě více zpřístupnila a přiblížila zvířecí kremaci chovatelům domácích mazlíčků. Jedná se o Memory Pet Point - První samoobslužné pietní místo s možností individuálního uložení zvířete a následnými kremačními službami. Díky moderním technologiím se mohou klienti kdykoliv 24 hodin denně a 7 dní v týdnu rozloučit se svým zvířecím přítelem v důstojném prostředí a naprostém soukromí, bez nutnosti v této již tak těžké chvíli s kýmkoliv komunikovat. Službu mohou využít v okamžiku a čase, který jim nejlépe vyhovuje, a to bez pohotovostních příplatků zvířecích krematorií. Oficiální představení služby proběhne na veletrhu For Pets, 4.-7. dubna 2024 na výstavišti v Letňanech. Stánek 5, hala 3.


První Memory Pet Pointy jsou již v provozu v České Lípě a v areálu Státního veterinárního ústavu na Praze 6. Další místa se budou postupně otevírat ve spolupráci s partnerskými krematorii zvířat po celé České republice, ale také na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku.


„Mnoho let provozujeme Krematorium zvířat Česká Lípa a víme, jak je pro naše klienty bolestné a složité se s touto nenadálou situací vyrovnat, a jak stresující může být zvládnutí praktické stránky odchodu mazlíčka. Vytvořili jsme proto tuto novou službu, jejímž cílem je maximální zpřístupnění zvířecí kremace a zjednodušení tohoto smutného období.“ Říká Dalibor Novák, majitel společnosti.


Na webových stránkách www.memorypetpoint.com klient vybere váhovou kategorii svého zvířátka a místo které je mu nejblíže, zadá nezbytné údaje o sobě a mazlíčkovi a provede on-line platbu. Tak získá PIN kód, který mu umožní vstup do Memory Pet Pointu. Pro snazší orientaci je k dispozici krátký video návod. Odkaz na video k textu: https://youtu.be/_tryBcwzlN8?si=MQLZe-N4YJa-I-Jz . Pracovníci krematoria klienta následující pracovní den kontaktují a pomohou mu s výběrem urničky nebo vzpomínkových pietních předmětů. Po dokončení kremace si klient vyzvedne urnu s popelem opět ve výdejních boxech Memory Pet Pointu.


„Memory Pet Point není konkurencí zvířecím krematoriím, ale rozšířením jejich služeb. Klienti vyžadující kontakt s pracovníkem krematoria jej samozřejmě budou mít i nadále. Samoobslužná místa jsou určena pro klienty, kteří si přejí důstojné rozloučení se zvířátkem, ale nechtějí v této těžké chvíli s kýmkoliv komunikovat. Další velká skupina klientů si službu zvířecí kremace nemůže díky nákladům na přepravu či pohotovostní příplatky dovolit nebo se nemohou uvolnit z práce.“ Doplňuje Lukáš ILLEK, obchodní ředitel Memory Servis.

Převzatá tisková zpráva.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image